team-img

Agnieszka Szczepańska

Dyrektor pedagogiczny

Dyrektor pedagogiczny Przedszkola „Mały Skarb”. Współzałożycielka firmy - Centrum Twórczego Rozwoju „Mały Skarb”.

Magister sztuki - specjalność Wychowanie Muzyczne i Rytmika ukończone w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studia podyplomowe: Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna, Zarządzanie Oświatą. Kurs kwalifikacyjny I i II st. - Muzykoterapia, kurs kwalifikacyjny I st. Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Aktywne słuchanie muzyki wg. Batti Strauss.

Autorka programu zajęć muzyczno-ruchowych dla dzieci od 18 miesiąca życia „Figielki Muzyczne”. Współautorka programu „Jeszcze więcej Małych Skarbów” współfinansowanego ze Środków z Unii Europejskiej.

team-img

Tomasz Szczepański

Dyrektor administracyjny

Dyrektor administracyjny przedszkola Mały Skarb. Współzałożyciel firmy Mały Skarb. Magister sztuki, muzyk instrumentalista. W 2001 roku ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku w klasie akordeonu prof. Krzysztofa Olczaka. Ukończył studium pedagogiczne oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą. Nauczyciel nauki gry na keyboardzie dla dzieci najmłodszych w przedszkolu Mały Skarb. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata dwóch synów.

team-img

Agata Zapaśnik

Nauczycielka - wychowawca grupy Wiolinki

Z Małym Skarbem związana od 2009 roku. Obecnie nauczyciel- wychowawca najmłodszej grupy oraz nauczyciel języka angielskiego w grupach starszych.

Mgr pedagogiki  wczesnoszkolnej i przedszkolnej z językiem angielskim, pedagog resocjalizacyjny. Pani Agatka ukończyła również studia podyplomowe na kierunku -  terapia pedagogiczna. Z zamiłowaniem bierze udział w  licznych kursach i szkoleniach związanych z pracą z dziećmi, ich rozwojem, wspomaganiem tegoż rozwoju, .... Ma ukończony między innymi kurs kwalifikacyjny I st. Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne oraz posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć terapii ręki. 

W codziennej pracy z maluchami staram się stwarzać atmosferę w której dzieci czują się bezpiecznie i swobodnie. Uważam, że piosenka jest dobra na wszystko, a satysfakcję w pracy daje mi obserwowanie małych kroków w drodze do samodzielności oraz błysk w oczach podczas odkrywania świata. Cieszę się, że współuczestniczę w tym odkrywaniu. :)

Prywatnie żona, kocia mama, wielbicielka seriali, gier planszowych i  kawy.

team-img

Ilona Opszyńska

Wicedyrektorka, nauczycielka, psychoterapeutka

Absolwentka psychologii oraz wczesnej edukacji z językiem angielskim na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zdobywała jako lektor języka angielskiego w przedszkolu, wychowawca oraz psycholog w placówce  opiekuńczo - wychowawczej wsparcia dziennego. Jest również trenerem treningu umiejętności społecznych oraz posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć terapii ręki.

team-img

Karolina Gajewska

Nauczycielka - wychowawca grupy Sopraniki

Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia (spec. resocjalizacja) oraz zdobyłam tytuł magistra z  edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Stale staram się pogłębiać swoją wiedzę na różnych szkoleniach.
Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. Lubię wszelkiego rodzaju działania plastyczne, uwielbiam rysować - staram się wykorzystywać moje zainteresowanie w pracy z dziećmi.

team-img

Małgorzata Kornacka

psycholog

Małgorzata Kornacka - psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny, doradca zawodowy, trener Kompasu Kariery, trener rozwoju osobistego. Wykładowca w Gdańskim Archidiecezjalnym Kolegium Teologicznym. Pomysłodawczyni i współautorka warsztatów dla kobiet „Jak Judyta”. Autorka książki "Boży coaching. To ci się opłaca". Jest żoną od ponad dwudziestu lat,  a obecnie mamą dwójki nastolatków.

„Lubię słuchać innych… Potrafię godzinami rozmawiać z nimi i uczyć się z ich opowieści.
Lubię inspirować innych, śpiewać …
I bardzo, bardzo lubię się śmiać – głośno i z całego serca!
W swojej pracy łączę teorię i praktykę. Wspieram dzieci, nauczycieli i rodziców w pracy nad ich rozwojem.
Pomagam znajdować rozwiązania szczególnie wtedy, gdy już nic nie pomaga :).”

team-img

Natalia Wróblewska

Nauczycielka - wychowawca grupy Dzwoneczki

Jestem absolwentką studiów logopedycznych na Uniwersytecie Gdańskim: pierwszego stopnia (spec. nauczycielska) oraz drugiego stopnia (spec. wczesna interwencja logopedyczna). Chętnie poszerzam swoją wiedzę – rozpoczynam studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Ogromną radość sprawia mi codzienne uczestniczenie w małych, a jednocześnie wielkich, osiągnięciach i sukcesach moich wychowanków. W swojej pracy staram się zaspokajać i pobudzać dziecięcą chęć poznawania świata, dbać o kreatywny rozwój dzieci, a także okazywać im dużo życzliwości, uśmiechu oraz zrozumienia.