O Akademii

To propozycja dla poszukiwaczy wesołej zabawy w wieku od 2,5 do 4 lat. Trzy, cztery godziny to optymalny czas dla dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola, by przyzwyczaić je do powtarzających się spotkań w tej samej grupie rówieśników oraz dać im szansę na zawiązywanie nowych przyjaźni i zaznajamianie się ze społecznymi zasadami funkcjonowania w grupie. Zajęcia stymulują wszechstronny rozwój dziecka: psychoruchowy, intelektualny i społeczny. Opierają się o zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których realizowana jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego.

Zapisz swoje dziecko

Nasza Misja:

 • Każde dziecko jest dla nas ważne

 • Dbamy o rodzinną atmosferę

 • Stawiamy na szczęśliwe dzieciństwo i na wszechstronny rozwój

 • Dbamy by dzieci były zdrowe, bezpieczne, kochane i szanowane

 • Stawiamy na aktywny udział Rodziców w życiu placówki

 • Pragniemy, aby nasi absolwenci umieli wykazać się kreatywnością, mądrością życiową, otwartością na siebie i innych, wrażliwością na piękno otaczającego świata.

Kiedy odbywają się zajęcia?

 • Poniedziałek 9:00 - 13:00

 • Wtorek -

 • Środa 9:00 - 13:00

 • Czwartek -

 • Piątek 9:00 - 13:00

Serdecznie zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Zajęcia

Zajęcia rytmiczne -poszukiwanie skarbów muzycznych

Podczas zajęć dzieci biorą udział w zabawach muzyczno-ruchowych, które w naturalny sposób stymulują rozwój fizyczny, emocjonalny i umysłowy. Dzięki dużemu repertuarowi piosenek oraz ćwiczeniom logorytmicznym mają okazję rozwijać swój aparat mowy oraz zwiększać zasób słownictwa. Dzieci poznają również drobne instrumenty perkusyjne, dzięki którym mogą wyrażać swoje emocje i nastroje. Proponowane zabawy muzyczne, muzyczno-ruchowe pomagają w doskonaleniu koncentracji uwagi oraz koordynacji wzrokowo- słuchowo- ruchowej. Twórcze działania w otoczeniu muzyki sprzyjają rozwojowi umiejętności współżycia i współpracy w grupie.

Zajęcia plastyczne - poszukiwanie skarbów plastycznych

Podczas zajęć wykorzystywane są różnorodne techniki plastyczne rozwijające zarówno twórcze myślenie jak i zdolności plastyczne dzieci np. rysunki, technikę kolarzu, origami, lepienie w masach plastycznych, malowanie farbami za pomocą, pędzla, paluszków i innych części ciała, wykorzystywanie do prac plastycznych różnych "darów natury". Zajęcia mają na celu uwrażliwić dzieci na walory estetyczne otaczającego nas świata, usprawnić warsztat manualny dziecka, rozwijając małą motorykę, czyli drobne mięśnie dłoni oraz koordynacje wzrokowo - ruchową. Pozwalają dzieciom odkryć jak wiele radości i satysfakcji daje tworzenie.

Zajęcia językowe

"Angielski dla przedszkolaków" - w trakcie których, poprzez gry, zabawy i piosenki, dzieci poznają język i kulturę angielską.

Zajęcia taneczne - TANIEC TOWARZYSKI

Są doskonałą okazją do kształtowania prawidłowej postawy, wspólnej zabawy i rozbudzania pasji do ruchu. Pomagają w kształtowaniu poczucia rytmu i estetyki ruchu. Skierowane są zarówno do chłopów jak i dziewczynek.

Wspólny posiłek

Dzieci podczas krótkiej przerwy zjadają przynoszone z domu drugie śniadanie. Maluszki mają przy tym okazję do nauki samodzielnego jedzenia oraz podstaw savuar vivre.